NE ARAMIŞTINIZ?

20 MM KALINLIK İLE SERAMİKTE ÜSTÜN PERFORMANS!

Halka açık alanlar, ticari ve endüstriyel mekânlar için profesyonel çözümler sunan, yoğun trafiğin ve aşınmanın olduğu yaşam alanları için özel olarak geliştirilen 60x60 cm ebadında ve 20 mm kalınlığındaki NG Performa20, yüksek kırılma mukavemeti sayesinde standartları yükseltiyor. Havalimanı, fabrika, hastane, park ve otopark gibi yaya ile yük trafiğinin yoğun olduğu alanlarda üstün performans sergileyen

NG Performa20; kum, çim ve çakıl üzerine uygulanabiliyor. Bu uygulamalarda profesyonel yardım almadan döşenebildiği için maliyet avantajı sağlarken sunduğu hızlı montaj imkânı ile de zaman tasarrufu sağlıyor.

ÇİM ÜZERİNE KURU UYGULAMA

NG Performa 20 ile yeşil alanlardaki yaya yolları kolay ve hızlı bir şekilde oluşturulur. Kuru uygulama esnasında yapıştırıcı, derz ve döşeme işçiliği gerekmediği için pratik, ekonomik ve çevre dostudur. Ayrıca ısı değişimlerinden etkilenmez; yağmur, kar ve dona karşı dayanıklıdır.

KUM ÜZERİNE KURU UYGULAMA

Plaj ve sahillerde yaya yolları ve oturma alanları oluşturmak için pratik bir çözümdür. Yüksek sıcaklık, nem ve tuzlu su gibi dış etkenlerden etkilenmez, her türlü zorlu koşullarda ilk günkü görünümünü korur.

ÇAKIL ÜZERİNE KURU UYGULAMA

Pratik ve çok yönlü bir çözüm olmanın yanı sıra yenilenebilir, sökülebilir ve tekrar kullanılabilir. Çakıl üzerine uygulandığında yağmur suyunun doğru bir şekilde tahliye olmasını sağlar, küf ve yosun oluşumuna karşı direnç gösterir.

HARÇLI UYGULAMA

Ortalamanın üzerindeki yük direnciyle halka açık alanlar ve endüstriyel tesisler için mükemmel bir tercihtir. Yük ve yaya trafiğinin yoğun olduğu alanlarda klasik yapıştırma tekniğiyle uygulanır, aşınma dayanımı yüksek olduğu için uzun yıllar kullanılabilir.

YÜKSELTİLMİŞ ZEMİN UYGULAMASI

Köşelere ve merkeze konulan zemin yükseltme aparatlarıyla uygulandığında zemin eğrilikleri ve çökme problemleri kolayca çözülür. Kablolama ve boru tesisatı, döşeme altından geçtiği için uygulandığı mekânlara estetik bir görünüm kazandırır.