NE ARAMIŞTINIZ?

ADANA’NIN EN BÜYÜK SERAMİK MAĞAZASI AÇILDI

Seramik sektörünün öncü markası NG Kütahya Seramik’in 205. Mağazası, 25 Mayıs Çarşamba günü Adana’da hizmete açıldı. Açılışa, Adana Milletvekili İbrahim Özdiş, Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin ve iş dünyasının bir çok ismi katıldı.

Açılış konuşmasını yapan ETD Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Kaçmaz, “Şirketimiz kuruluşunun 4. Yılında 120x120 cm, 60x160 cm, 120x240 cm ebatlarıyla Türkiye’nin en büyük ebatlı seramiklerini üreten, sektörün her zaman öncüsü ve duayeni konumunda olan NG Kütahya Seramik ailesi ile birlikte, inşaat sektörünün beklentilerine yanıt verebiliyor olmanın ve Adana’nın en büyük seramik mağazasını açmanın mutluluk ve gururunu yaşıyoruz. Birazdan açılışını yapacağımız bu mağazada, şirketim, ortağım ve ekibim adına sizlere şunun sözünü verebilirim ki; doğruluk ve dürüstlükten ayrılmadan çok çalışarak, yenilikçi, vizyon sahibi, dinamik ve mücadeleci bir kimlik ile sektörün aranan markası, pazarın lider firması olacağız.” dedi.

NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral, “Dün Niğde’de 204. Mağazamızın açılışını gerçekleştirdik bugün burada 205. Mağazamızın açılışı için sizlerle birlikteyiz. Biz bir yolculuktayız, bu yolculukta moral ve motivasyon en önemli silahımız. NG Kütahya Seramik olarak, yıllar önce başladığımız mağazalaşma sürecinde bugün 205. Mağazamızı açabiliyorsak sizlerden aldığımız güç ile başarabildiğimizi belirtmek isterim.” dedi.

Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, “Bir ülke sevdalısı olarak her iş yeri açılışında ülkenin gelişmesi adına büyük bir mutluluk yaşıyorum. Adana, gelişen değişen dönüşen çehresiyle inşaat sektörünün en hareketli olduğu şehirlerden biri, Türkiye’de yapılan bir araştırmaya göre ev ihtiyacı sıralamasında İstanbul’dan sonra Adana ikinci şehir olarak yer alıyor. ETD Yapı’ya hayırlı bol kazançlar diliyorum.” dedi.

Adana Milletvekili İbrahim Özdiş, “Alper Bayram ve Uğur Kaçmaz’ın özellikle bu bölgede inşaat ihtiyaçlarına katkı sağlayacağını düşünüyorum. Şunu belirmek isterim ki; batıdaki ülkelerin ekonomileri bu kadar kırılgan değil, bir ülkenin demokrasisi ne kadar iyi işliyorsa ekonomi de o derece iyi oluyor. Girişimci arkadaşlarımı dönem itibari ile cesaretlerinden dolayı kutluyor ve başarılar diliyorum.” dedi.

Adana’nın en büyük seramik mağazası ETD Yapı, 3 katlı 2000 metrekare kapalı alanı, kafeteryası ve iç, dış mekan tasarımları ile her ihtiyaca uygun çözümler sunuyor.