NE ARAMIŞTINIZ?

BİZİM EKİP ANTALYA'DA BULUŞTU

Bizim Ekip Antalya'da Buluştu

NG Kütahya Seramik ve KYK Yapı Kimyasalları tarafından düzenlenen “Bizim Ekip” toplantısı, 29 Ocak-01 Şubat 2015 tarihleri arasında Antalya Titanic Lara Otel'de gerçekleşti.

Bu yıl 5.si düzenlenen geleneksel ''Bizim Ekip'' toplantısı, KYK ve NG Kütahya Seramik markalarının Türkiye'deki tüm iş ortaklarının satış temsilcilerinden oluşan 600 kişinin katılımıyla yapıldı.

NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral ve KYK Yapı Kimyasalları Genel Müdürü Onur Sürmeli’nin de katıldığı Bizim Ekip Buluşması'nın açılış konuşmasını KYK Yapı Kimyasalları Genel Müdür Yardımcısı Uğur Kavukçuer yaptı.

Kavukçuer yaptığı konuşmada KYK Yapı Kimyasalları’nın sürekli büyüyen ve güçlenen büyük bir ekip olduğunu vurgulayarak; “Yapı kimyasalları sektöründe en iyi ürün, en iyi çözüm ve en iyi uygulamayı sunmak şirketimizin en temel ilkesidir. Ürünlerimizin kalitesi ve uzun yıllar koruduğu performansı ile pazarda önemli bir konumdayız. Sektöre kazandırdığımız yenilikçi ürünlerle, tüketicilere ve sektör profesyonellerine her alanda çözümler sunmaya devam ediyoruz. Yerli hammadde kaynaklarını yerli teknoloji ve teknik bilgi ile buluşturarak, sürekli yenilikçi yapımızı koruyoruz” dedi.

Türkiye’nin yapı kimyasalları alanında önemli bir büyüme yaşadığını kaydeden Kavukçuer, “Bunun en güzel örneğini dış bağlantılı bayilerimizdeki artışta görüyoruz. Dünya pazarında yarışan ürünlerimiz büyük beğeni topluyor” diye ekledi.

NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral ise yaptığı konuşmasında;  geçtiğimiz aylarda NG Kütahya Seramik iş ortaklarının konuk edildiği ''Yükselen Değerler'' toplantısının ardından pazarda aktif ve başarılı rol üstelenen satış ekipleriyle bu önemli etkinlikte bir araya gelmekten duyduğu mutluluğu dile getirdi. 2014 yılında imza attıkları ilklere ve başarılara, 2015 yılında ve sonrasında yine Bizim Ekip üyelerinin gayreti ile devam edeceklerine olan inancının tam olduğunu belirten Güral, gerçekleşen bu toplantıların şirketler ve çalışanlar arasındaki aile bağını da kuvvetlendirdiğine vurgu yaptı.

Etkinlik dahilinde Antalya Showroom'u gezen Bizim Ekip üyeleri, NG Kütahya Seramik'in 120x240 cm, 80x160 cm, 80x80 cm, 60x120 cm, 20x120 cm ve 60x60 cm yeni ebatlarının sergilendiği, en yeni konsept mağaza çizgisine sahip showroomda büyük ebat seramiklerini yerinde ve uygulanmış şekilde görme şansı buldular.

Bowling ve tavla turnuvaları ile renklenen etkinlikte son derece çekişmeli karşılaşmalara sahne olan bölgeler arası futbol turnuvası büyük ilgi gördü. İş ortaklarının çalışanları ve bölge sorumlularından oluşan takımların mücadele ettiği turnuvada ilk üçe girme başarısı gösteren takımlar gala gecesinde kupa ve madalyalar ile ödüllendirildi. Turnuvada birinciliği Diyarbakır, ikinciliği Ankara, üçüncülüğü ise İstanbul bölgesi takımları kazandı.

Etkinlikte ayrıca Bizim Ekip üyelerine NG Kütahya Seramik Teknik Genel Müdür Yardımcısı Celal Üstündağ tarafından yenilikçi, büyük ebat seramiklerinin uygulaması, teknik granit seramiğin yapılardaki önemi, pazarda farklılık yaratmak için yapılması gereken yeni satış stratejileri hakkında bilgiler verildi ve ödüllü yarışmalar düzenlendi.

KYK Yapı Kimyasalları ve Mantotherm ürün portföyündeki güncel gelişmelere yönelik ayrıntılı bilgilendirme ve eğitimlere katılımcılar büyük ilgi gösterdi.

Programın son gününde düzenlenen gala gecesinde ünlü sanatçı Aslı Hünel konuklara unutulmaz bir müzik ziyafeti yaşattı. Gecede NG Kütahya Seramik ile KYK Yapı Kimyasalları ciro ve tonaj sıralamasında dereceye girenler ödüllendirildi.