NE ARAMIŞTINIZ?

CERSAIE FUARI'NDA EN ÇOK İLGİ GÖREN TÜRK MARKASI

NG Kütahya Seramik, İtalya’nın Bologna kentinde düzenlenen dünyanın en büyük uluslararası seramik fuarı Cersaie’de yine fark yarattı.

Yüksek teknolojisiyle doğanın güzelliğini mekânlara yansıtan NG Kütahya Seramik’in, ahşap dokuya sahip yeni seramiklerinden 20x120 cm ebadındaki Albero ve Tilia, 60x120 cm ölçülerindeki Adria, Pompei ve Stella hayranlık uyandırdı. Aynı zamanda bu yılın trendleri arasında bulunan terrazzodan ilham alarak tasarladığı koleksiyonları 60x120 cm Terrazo, 80x80 cm ebatlarındaki Moment ve Terra Stone markanın iddialı ürünleri arasında yer aldı.

NG Kütahya Seramik, Türkiye’de ilk kez ürettiği 120x240 cm ölçüsünde 6 mm kalınlığındaki ve 60x60 cm ebadında 20 mm kalınlığındaki seramiklerini ziyaretçileriyle buluşturdu. UNESCO tarafından geçici dünya mirası kabul edilen Zeugma Antik Kenti’nin simgesi ‘Çingene Kızı’ mozaiğini 120x240 cm ebadındaki seramiğe taşıyan marka,  Cersaie’de yoğun ilgi gördü.

NG Kütahya Seramik standını ziyaret eden Türkiye Cumhuriyeti Milano Başkonsolosu Özgür Uludüz ve Ticaret Ateşesi Dr. Emre Orhan Öztelli; bir Türk markasının, dünyanın en büyük seramik fuarı Cersaie’de Türkiye’yi temsil etmesinden mutluluk duyduklarını belirterek beğenilerini sundular.

Teknolojide Sınır Tanımayan Marka

Yeni geliştirdiği duvar koleksiyonunda Türkiye’de ilk kez airless teknolojisini uygulayan NG Kütahya Seramik, ürünlerinde daha derin rölyef etkisi yaratıyor. Türkiye’de ilk defa 120x240 cm ebadında metal kaplama teknolojisini kullanan marka, Plazma Delux koleksiyonu ve ayna görünümlü seramiği ile tasarımcılara seçimlerinde özgürlük sunuyor. Asit ve baz dayanımı yüksek olan bu seri, kolay temizlenebiliyor.

İlklerin markası NG Kütahya Seramik; 120x240 cm, 120x120 cm ve 60x120 cm ebatlarında teknik porselen karo üretimi gerçekleştiriyor. Tamamen pres öncesi kuru aplikasyon teknolojisi ile üretilen ürünler, fark yaratan yüzey efektleriyle mekânlara estetik bir görünüm kazandırıyor. Techno Plus üstün teknik özellikleri sayesinde, trafik yoğunluğu fazla olan yaşam alanlarında kullanılabiliyor. Türkiye’de ilk kez NG Kütahya Seramik’in uyguladığı dryfix teknolojisiyle ürünlerin çizilmeye karşı dirençleri artıyor ve hem mat hem de parlak, birbirinden farklı yüzey efektleri aynı üründe yer alıyor.