NE ARAMIŞTINIZ?

MİLLİ TAKIM UNICERA’DA NG KÜTAHYA SERAMİK’IN YANINDA

Milli Takım UNICERA’da NG Kütahya Seramik’in Yanında

NG Kütahya Seramik, kendi fabrikasında ürettiği Türkiye'nin ve dünyanın en büyük ebatlı granit seramiklerini ilk kez UNICERA Fuar standında sergiliyor, Türkiye Futbol Direktörü Sayın Fatih Terim ve A Milli Futbol Takımı NG Kütahya Seramik'in konuğu oluyor.

NG Kütahya Seramik, Sign Of City Awards'da "En İyi Endüstriyel Yapı" ödüllü fabrikasında ürettiği Türkiye'nin ve dünyanın en büyük ebatlı granit seramiklerini, ilk kez 7.si düzenlenen UNICERA Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı’nda sergileyecek. 60x60 cm, 80x80 cm, 20x120 cm, 80x160 cm, 120x240 cm ebatlarındaki taş ve ahşap yüzey efektlerine sahip dev karolar 2.Salon 223-224 numaralı stantlarda meraklısı ile buluşacak.

Standın Rengi: Kırmızı-Beyaz

Futbol Milli Takımlar Ana Sponsoru NG Kütahya Seramik’in UNICERA 27. Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı’nın ilk gününde düzenleyeceği kokteylin sürprizi ise Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim ve A Milli Futbol Takımı olacak. Katılımıyla hem NG Kütahya Seramik standına hem de fuara renk katacak A Milli Futbol Takımının yanısıra birçok ünlü isim de 24 Şubat Salı günü gerçekleşecek kokteylde konuk olacak.

Seramik sektörüne yön verecek benzersiz koleksiyon, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde NG Kütahya Seramik'in 750 metrekarelik standında, 24-28 Şubat tarihleri arasında sergilenmeye devam edecek.