NE ARAMIŞTINIZ?

NG KÜTAHYA SERAMİK 203. MAĞAZASINI ATAŞEHİR'DE AÇTI

NG Kütahya Seramik 203. Mağazasını Ataşehir'de Açtı

Dünya seramik sektörünün önde gelen kuruluşlarından NG Kütahya Seramik 12 Mayıs Perşembe günü 203. mağazasını  Ataşehir Kozyatağı’nda görkemli bir törenle açtı. Açılışa Ataşehir Kaymakamı Zafer Karamehmetoğlu, Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Bilican, Adalet ve Kalkınma Partisi Ataşehir İlçe Başkanı Mustafa Naim Yağcı başta olmak üzere çok sayıda davetli katıldı.

Açılış konuşmasını Fatih İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı, Emin Akdeniz yaptı. Akdeniz; "Bu yolda beraber yürüdüğümüz iş ortaklarımıza ayrı ayrı sonsuz teşekkürleri borç biliyoruz. Şirketlerin devamlılığı için yeni iş alanlarının yaratılması gerektiğini düşünüyoruz. Yenilikler ülkemize ve milletimize hep fayda getirmeli, istihdam sağlamalı. Yeni şubemiz ile istihdam yaratmanın, ülkemize ve milletimize yararlı olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu mutluluğu sizlerle paylaştığımız için ayrıca sevinçliyiz, bu mutlu günümüzde yanımızda olduğunuz için hepinize teşekkür ederiz.” dedi.

NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral, "Bugün sadece bir mağaza açılışında bulunmuyor, bir dost meclisinde bulunuyoruz. Sevincimizi, mutluluğumuzu paylaşmaya gelen herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi. Yaptığı işlerde her zaman farklıyı, özeli ve güzeli aradıklarını belirten Güral, “Elimizden gelenin en iyisini değil, yapmak zorunda olduğumuzun en iyisini yapma gayretiyle çalışıyoruz. Her işletme açılışı istihdam yönünden çok değerli.  İstihdamın ekonomimizde yaratacağı canlanmayı ve sosyal dengelerimize yapacağı katkıyı görüyor ve yeni işler yaratmak amacıyla bir tuğla koyuyoruz. Bu iş bir sevgi ve moral işidir” sözleri ile konuşmasını bitirdi.

Ataşehir Kaymakamı Zafer Karamehmetoğlu; "NG Kütahya Seramik, Türkiye'de kendisinden bahsettiren güzel bir firmamız, bölgemize de hoşgeldiniz diyorum, 26 yıllık meslek hayatımda birçok açılışta bulundum, ekonominin güzel seyrettiği zamanlarda açılış yapmak kolaydır fakat asıl önemli olan ekonomide dalgalanmalar olduğu zaman açılış yapabilmektir. Mağazamız NG Kütahya Seramik’e, Fatih İnşaat’a, Ataşehir’e ve ülkemize hayırlı uğurlu olsun." dedi.

Açılış kurdelesini, Ataşehir Kaymakamı Zafer Karamehmetoğlu, Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Naim Yağcı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Bilican, NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral, NG Kütahya Seramik Genel Müdür Yardımcısı Ali Abacı, NG Kütahya Seramik İstanbul Bölge Müdürü Turgay Çelik, Fatih İnşaat Yönetim Kurulu Üyeleri Emin Akdeniz, Fatih Akdeniz ve Tuğrul Akdeniz birlikte kesti.

Modern mimarisiyle dikkat çeken mağaza, banyo, yatak odası gibi farklı yaşam alanlarının sergilendiği mekân tasarımlarının büyüleyici atmosferi ile ziyaretçilere rahat ve keyifli bir alışveriş ortamı sağlıyor.