NE ARAMIŞTINIZ?

NG KÜTAHYA SERAMİK 206. MAĞAZASINI ÇORUM’DA AÇTI

NG Kütahya Seramik 206. Mağazasını Çorum’da Açtı

Türkiye’nin en yaygın bayi ağına sahip seramik markası NG Kütahya Seramik, bir hafta içinde üç mağaza açılışı gerçekleştirdi. NG Kütahya Seramik, 28 Mayıs Cumartesi günü 206. konsept mağazasını Çorum' da hizmete açtı.

Açılışa Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ömer Arslan, TSO Başkanı Çetin Başaranhıncal ve çok sayıda davetli katıldı.

Konak Group Yönetim Kurulu Başkanı Haşim Cıbır, “NG Kütahya Seramik, yenilikçi ürünleriyle dünya seramik sektörüne yön veren büyük ve güçlü bir marka. Yaklaşık 5 ay önce mağaza kurulum çalışmalarına başladığımız günden beri destek ve emeğini eksik etmeyen öncelikle Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Erkan Güral’a, Genel Müdürümüz Sayın Ali Abacı’ya, KYK Yapı Kimyasalları Genel Müdürü Sayın Uğur Kavukçuer’e Bölge Mimarlarımız Sayın Evren Yamanok’a ve Sayın Çağlar Uzun’a ve emeği geçen bütün NG Kütahya Seramik çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. 1300 metrekare kapalı alana sahip mağazamız, Çorum’a ve tüm  Türkiye’ye hayırlı uğurlu olsun.” dedi.

En İyisini Yapmaya Devam Edeceğiz

NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral 206. NG Kütahya Seramik mağazasını Çorum' da açmanın mutluluğunu yaşadığını belirterek, "Çorum sanayisi ve yatırımları ile ülkede giderek parlıyor. Çorum' daki mağazamız NG Kütahya  Seramik' in bünyesindeki 206. mağaza. Artık tüketicilerimizin beklentileri çok farklılaştı.  Sıradan değil, sıra dışı ürünleri tercih ediyorlar. Daha önce hiç kimsede olmayan ürünlerin yapılması, yaşadıkları mekânlara yansıtılması talepleri geliyor. Bizde bu taleplere duyarsız kalmıyoruz. Hep İtalya ve İspanya ürünü olarak anılan seramiğin Türkiye' de de en iyi şartlarda yapılabileceğinin gösterilmesi anlamında da üzerimize bir görev düştüğünü düşünüyoruz. Ya ilk olacağız ya da en iyisi olacağız. İlk olamadığımız işlerde en iyisini yapma gayretimiz bugüne kadar devam etti, bundan sonra da devam edecek." dedi.

Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan konuşmasında dünyada bir çok başarıya imza atan NG Kütahya Seramik’i Çorum’da görmenin mutluluğunu yaşadığını belirtti. Çorum’un müteşebbis bir şehir olduğunun altını çizen Ceylan, “Çorum, sanayisi ve ticaret erbabıyla, samimi, dürüst, ticareti hakkıyla yapan ve kazandığını tekrar Çorum’a yatırım olarak gönderen ender Anadolu şehirlerimizden biridir.” sözlerini söyledi. İstikrar ve güvenin devam ettiği bir ortamda ticaretin canlanacağının altını çizen Ceylan, herkes elini taşın altına koymalı ve terör belasına son verilmeli.” dedi.

1300 metrekare kapalı alana sahip mağaza, modern ve yenilikçi mekan tasarımları, ve yenilikçi ürünleri ile dış cepheden mutfağa, banyodan, havuza kadar pek çok mekanda özgün ve yaratıcı uygulamalar için seçenekler sunuyor.