NE ARAMIŞTINIZ?

NG KÜTAHYA SERAMİK MARKASI, ŞİMDİ DE KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURİYETİ’NDE…

Kıbrıs’ın en büyük seramik showroom’u açıldı...

Seramik sektörünün öncü markalarından NG Kütahya Seramik’in Kıbrıs’taki iş ortağı Cahit Necipoğlu Elit Mağazası, görkemli bir törenle hizmete girdi. Kıbrıs’ın bu en büyük seramik showroom’unun açılışına siyaset, iş ve bürokrasi dünyasının önemli isimleri katıldı.

NG Kütahya Seramik markası, şimdi de Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde… Firmanın Kıbrıs’taki iş ortağı Cahit Necipoğlu Elit Mağazası, Mineraliköy’de hizmete girdi. Açılış törenine KKTC Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu, Türkiye’nin Lefkoşa Büyükelçisi Halil İbrahim Akça, milletvekilleri, NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı ve Türkiye Genç İşadamları Konfederasyonu (TÜGİK) Genel Başkanı Erkan Güral, TÜGİK üyeleri ve KKTC’nin önde gelen işadamlarından oluşan kalabalık bir davetli topluluğu katıldı. Açılışta bir konuşma yapan Büyükelçi Akça, Türkiye’nin bir zamanlar marka yaratma telaşında olduğunu anımsattı, “Ne mutlu ki bugün dünyada geçerli markalar yaratılmaya başlanmıştır. Kütahya Seramik de bunlardan biridir. Dünyaca ünlü bir Türk markasının bugün Kıbrıs’ta mağazasını açmaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz. KKTC firmalarıyla işbirliği yapan tüm firmaların başarıyı yakaladığını da söylemek isterim” dedi.

GENÇLER VARSA BAŞARI DA VARDIR

NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral da konuşmasında, Kıbrıs’ın en büyük seramik showroom’unu hizmete açmaktan duydukları mutluluğu dile getirdi. Başkan Güral, Kıbrıslı Necipoğlu ailesinin girişimci bir aile olduğunu, ailenin genç temsilcilerinin başarıyı yakaladıklarını da söyledi. Güral, “Zaten gençlerin dâhil olduğu bu tür projeler, içinde hedefler ve hayaller varsa başarıyı yakalamaktadır. Kendileriyle iş ortağı olmaktan, bugün bu tesisi hizmete açmaktan sonsuz mutluluk duyuyorum” dedi. Törende Necipoğlu ailesi adına da şirket direktörü Gökhan Necipoğlu bir konuşma yaptı. 25 yıllık ticari yaşamları boyunca kaliteden ve müşteri memnuniyetinden ödün vermediklerine dikkat çeken Necipoğlu, “Düzgün, dürüst, vizyonlu ticaret yapmak için her zaman sorumluluklarımızın farkında olmuşuzdur. NG Kütahya Seramik ile adım attığımız bu yeni yolculukta da aynı prensiplerle yolumuza devam edeceğiz” diye konuştu.

KIBRIS’IN EN BÜYÜĞÜ

Törende konuşmaların ardından mağazanın açılış kurdelesi, konuklar tarafından hep birlikte kesildi.  NG Kütahya Seramik’in en yeni koleksiyonlarının ve büyük ebat teknik granit seramiklerinin yer aldığı 700 metrekare büyüklüğündeki mağaza, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinin en büyük seramik showroom’u olma özelliğini taşıyor. Modern mimarisiyle Kıbrıs halkına keyifli ve rahat bir alışveriş deneyimi vaad eden mağazada, NG Kütahya Seramik’in seramik sektörüne yön veren tasarımları büyük beğeni topluyor.