NE ARAMIŞTINIZ?

NG KÜTAHYA SERAMİK NİĞDE’DE

NG Kütahya Seramik Niğde’de

Seramik sektörünün yenilikçi markası NG Kütahya Seramik, 204. Mağazasını Niğde’de açtı. 24 Mayıs Salı günü gerçekleştirilen açılış törenine, Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, AK Parti İl Başkanı Emrah Özdemir, İl Genel Meclisi Başkanı Bülent Küçüktuna, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şevket Katırcıoğlu, NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı  Erkan Güral,  Niğde Kütahya Seramik iş ortağı Derinöz İnşaat şirketi yöneticileri ve iş dünyasının önde gelen isimleri katıldı.

Açılış konuşmasını Derinöz İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Cumali Derinöz yaptı. Derinöz, NG Kütahya Seramik’in 204. mağazasının Niğde’ye ve tüm Türkiye’ye hayırlı olmasını diledi.

NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral, açılış töreninde yaptığı konuşmasında “Bugün üzüntü ve sevinci aynı anda yaşıyoruz. Sektörümüzün duayeni değerli büyüğümüz İbrahim Bodur’un vefat haberini üzüntü ile öğrendik, kendisine Allah’tan rahmet diliyorum. Sevinçli haber ise 65. hükümetimizin kurulmuş olması. Yeni hükümetin kurulması ile birlikte istikrarı kovaladığımız bu günlerde iş dünyası güç, kuvvet ve moral bulacaktır.” Dedi. Niğde’nin gelişen bir inşaat potansiyeli olduğuna vurgu yapan Güral, “Geçen sene ramazan ayında bu mağazayı kurmak için çalışmalara başladığımızda, bölgenin en iyi seramik mağazası olması düşüncesiyle yola çıkmıştık. Şimdi görüyorum ki, bu hedefimize ulaştık. Mekânlara can veren içinde yaşayan insanlardır. Bizler bu mağazamızın açılışını yaptıktan sonra Niğde iş ortağımıza teslim edip gideceğiz. 204. Mağazamızın bölgede güçlenen ve gelişen bir işletme olmasını temenni ederim. dedi.

Açılışta konuşan Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, “25 yıldır yakından takip ettiğim dünyanın seramik alanında önemli kuruluşlarından olan NG Kütahya Seramik, kurulduğu günden beri kendini geliştiren değerli bir markadır. NG Kütahya Seramik ‘in
İlimize mağaza açmış olması bizi mutlu ediyor.” dedi.

Niğde Bor yolunda önümüzdeki yıllarda ticari faaliyetlerin artacağının şimdiden görülebildiğine işaret eden Akdoğan, “Bugün açılışını yaptığımız mağazanın da bulunduğu bu cadde yeni oluşan bir caddemiz. Dükkânların bazıları boş görünüyor ama NG Kütahya Seramik mağazasının buraya açılması, bu bölgenin boş kalmayacağına işaret ediyor. Birkaç yıl içinde ticaretin buraya kayacağını görebiliyoruz” şeklinde konuştu.

1000 metrekare kapalı alana sahip mağaza, iç ve dış mekân canlandırmaları, ziyaretçilerin konforu düşünülerek yaratılmış özel alanları ile ziyaretçilere rahat ve keyifli bir alışveriş ortamı sağlıyor.