NE ARAMIŞTINIZ?

NG KÜTAHYA SERAMİK SAMSUN SHOWROOM’U MİMAR VE MÜTEAHHİTLERİ AĞIRLADI

Seramik sektörünün öncü markalarından NG Kütahya Seramik’in Samsun’daki showroom’u 9 ve 10 Ekim tarihlerinde çok keyifli davetlere ev sahipliği yaptı.

‘Dünya Mimarlık Günü’nü kutlamak amacıyla mimarların ağırlandığı 9 Ekim Çarşamba günü düzenlenen organizasyonda, tasarımlara ilham kaynağı olacak yeni kreasyonlar sergilendi. 10 Ekim Perşembe günü müteahhitlerin katılımıyla gerçekleşen davette de konuklar NG Kütahya Seramik ve NG Kütahya Porselen’in ürettiği en yeni ve en özel ürünleri inceleme fırsatı buldular.
Organizasyon NG Kütahya Seramik ve NG Kütahya Porselen’in bir arada bulunduğu Samsun showroom’unda gerçekleşti.

Toplam 2700 metrekareye yayılan alanıyla Karadeniz Bölgesi’nin en büyük showroom’u özelliğini taşıyan 5 katlı binada NG Kütahya Seramik ve NG Kütahya Porselen’in özenle tasarlanıp üretilen ürünlerinin yer aldığı en son kreasyonları sergileniyor.

Showroom’da NG Kütahya Seramik’in benzersiz kalitedeki ürünlerinin yanı sıra, porselen bölümünde en yeni porselen sofra takımları, profesyoneller için sayısız form ve ürün çeşitliliğine sahip otel porselenleri, modern tasarımlarıyla porselen dünyasının vazgeçilmezleri arasında yerini alan serileri, farklı parçalardan oluşan alternatifleri ile Naturaceram ürünleri ve hediyelik eşyaların da aralarında yer aldığı birçok ürün sergileniyor.