NE ARAMIŞTINIZ?

NG KÜTAHYA SERAMİK YENİ MAĞAZASINI GİRESUN'DA AÇTI

NG Kütahya Seramik Yeni Mağazasını Giresun'da Açtı

NG Kütahya Seramik, Türkiye'nin dört bir yerinde yaptığı yeni mağaza açılışları ile sektöre hizmet etmeye devam ediyor. 208. mağazasının açılışını 1 Ağustos Pazartesi günü Bulancak’ta gerçekleştirdi. Açılışa Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar, Giresun Valisi Hasan Karahan ve çok sayıda değerli davetli katıldı.

Açılışta konuşma yapan NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral konuşmasına şu sözlerle başladı: "Öncelikle belirtmek istiyorum ki bölgeye geldiğimde huzur buldum, şirin ilçemiz Bulancak’ta sizlerle beraber olmanın keyfini ve mutluluğunu paylaşıyorum. Ev sahipliğiniz için sonsuz teşekkür ederim. 208. mağazamızı sizlerle açmak nasip oldu. Değerli halkımız bizleri yalnız bırakmadığı için ekibim ve şahsım adına teşekkür ediyor ve hepinize hoş geldiniz diyorum." Birlik ve beraberliğin, gelişmek ve büyümek için önemli olduğunun altını çizen Güral, sözlerine şunları ekledi: "15 Temmuz akşamı yaşadığımız, Türkiye’nin üzerinde oynanan bu oyunları ulus olarak hep birlikte gördük. Sayın Cumhurbaşkanımızın küçücük bir ekran görüntüsüyle bizleri yönlendirmesiyle halkımız sokaklara çıktı. Vatanımıza hep birlikte sahip çıktık. 15 Temmuz gecesi vefat eden demokrasi şehitlerine gani gani rahmet diliyorum; ailelerine sabırlar, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Önümüze çıkan bu tür engeller, baskılar bizleri vazgeçirecek midir, tabi ki de hayır. Türk ulusu olarak gerçekten son derece güçlü, kuvvetli ve dirayetli olduğumuzu, bir bütün haline geldiğimizde neler yapabileceğimizi dünya ülkelerine gösterdik. Bu anlamda iş dünyasının temsilcileri olarak bizlerin görevi çalışmak, büyüyerek ülkemize katkı değer sağlamak ve istihdam yaratmaktır. Bizim için esas olan, yaşadığımız gün değil; çocuklarımıza bırakmamız gereken güçlü bir Türkiye olmalıdır."

Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar ise konuşmasında Bulancak'ta yaşanan gelişmelerden çok mutlu olduklarını dile getirerek sözlerine şunları ekledi: "İlçemize yapılan her yatırım bizi ve Bulancaklıları mutlu ettiği gibi sayın valimizi de mutlu ediyor. Buradan Bulancak halkıyla paylaşmak istiyorum; Arslan Ticaret'in iş disiplini taktire şayandır. Bu açılışın ilçemize ve ilimize hayırlı olmasını temenni ediyorum."

Açılışta konuşma yapan bir diğer isim ise Giresun Valisi Hasan Karahan idi. Karahan, konuşmasında şu sözleri kaydetti: "Hayırlı bir iş için buradayız. Giresun’umuz, Bulancak’ımız büyüyen ve gelişen Türkiye’nin güzel bir köşesidir. İnşallah daha da gelişecektir. Giresun 2. Sanayi Bölgesi burada kuruluyor. Arsa tahsislerini yapıyoruz, inşallah yakında arsa tahsisi yaptığımız fabrikalarımızın yavaş yavaş arttığını göreceğiz. Turizm alanında büyük gelişmeler kat edebilecek bir il adayı, yeni iş yerimiz hayırlı olsun. NG Kütahya Seramik'i hepimiz biliyor ve ürünlerini kullanıyoruz.  Bizim darbeyle işimiz yok. Bizim işimiz çalışmayla, üretmeyle hem millet için hem devlet için hizmet etmekte geçiyor. Bu yola baş koyduk ve devam ediyoruz. Allah bu yoldan bizleri geri koymasın."

Giresun Bulancak'ta, 3 katlı mağazasıyla toplam 600 metrekare alanda hizmet verecek Arslan Ticaret’in yeni showroomu, keyifli bir alışveriş için misafirlerini bekliyor.