NE ARAMIŞTINIZ?

NG KÜTAHYA SERAMİK’İN ÖDÜLLÜ HAFIZA OYUNU FACEBOOK’TA BAŞLADI!

NG Kütahya Seramik’in Facebook üzerinden başlattığı Hafıza Oyunu, birbirinin aynısı olan karoları en hızlı şekilde bulup, eşleştirme üzerine kurulu. Tamamen kullanıcının hafıza gücüne ve hızına dayalı olan oyunda, çekiliş ya da kura olmaksızın, en hızlı sürede aynı karoları eşleştiren ilk üç yarışmacı birbirinden değerli hediyeler kazanıyor. 

Eğlenceli ve sürükleyici bir oyun olan Hafıza Oyunu, ilk olarak üç hak veriyor. Daha fazla oynamak isterseniz, Facebook’tan arkadaşlarınızı oyuna davet ederek, oyuna katılan her arkadaşınız için bir hak daha kazanıyorsunuz. Böylece daha fazla oynayıp, daha fazla eğleniyor ve hediyeleri kazanma şansınızı artırıyorsunuz. 

Hafıza oyununu en hızlı şekilde tamamlayan bir kişi, NG Güral Afyon Wellness & Convention’dan çift kişilik 3 günlük tatil kazanıyor. İkinci, NG Kütahya Porselen’den 83 parça yemek takımı, üçüncü ise NG Kütahya Porselen’den 29 parçalık çay takımı kazanıyor. 

Siz de hafızanıza güveniyorsanız hemen http://www.facebook.com/NGKutahyaSeramik adresinden yarışmaya katılın ve muhteşem ödüllerin sahibi olun.