NE ARAMIŞTINIZ?

NG KÜTAHYA SERAMİK’İN YENİ SHOWROOM’U RİZE ARDEŞEN’DE AÇILDI

Farklı tasarımlardaki ürün gruplarının hakim olduğu konseptiyle Ardeşen’de bir ilk olma özelliği taşıyan Kaçkarlar İnşaat’ın açılış törenine NG Kütahya Seramik Porselen Turizm A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Ali Abacı, Ardeşen Kaymakamı İlyas Memiş, Ardeşen Belediye Başkanı Mümtaz Sinan, Ardeşen Belediye Başkan Yardımcıları Mustafa Ön ve Mehmet Yerebakan, Ak Parti Ardeşen Meclis Başkanı Hakan Gültekin, Ardeşen Ticaret Odası Başkanı Recep Eksilmez, Ardeşen Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Tahsin Bekir Yazıcı, Ak Parti Ardeşen İlçe Başkanı Avni Kahya, CHP Ardeşen İlçe Başkanı Kemal Ural, MHP Ardeşen İlçe Başkanı Muhammet Hacısüleymanoğlu ve çok sayıda davetli de katıldı. Davette sergilenen tasarımlar, katılımcıların ilgi odağı oldu.

Açılışta bir konuşma yapan Ardeşen Kaymakamı İlyas Memiş, ilçenin her alanda geliştiğini belirterek, “Her geçen gün daha güzel yerlere kavuşuyoruz, bundan da ilçe olarak büyük mutluluk duyuyoruz. İlçemiz yakın bölgelere de hizmet verir hale geldi. Katkılarından dolayı iş adamlarımıza, esnaflarımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

NG Kütahya Seramik Porselen Turizm A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Ali Abacı ise “Bizim hedefimiz Türkiye’nin her yerinde, mağazalarımızı vatandaşlarımızın hizmetine sunmak. Kaçkarlar İnşaat da Ardeşen’in ilk konsept mağazası olması açısından önem taşıyor” şeklinde konuştu.

Geniş ürün yelpazesiyle hizmet veren Kaçkarlar İnşaat showroom’u, NG Kütahya Seramik’in birbirinden farklı tasarımlarını özel sergileme alanlarında tüketicilerle buluşturuyor.

Kaçkarlar İnşaat
Adres: Atatürk Cad. Deniz Mah. No: 248 Ardeşen / RİZE