NE ARAMIŞTINIZ?

NG KÜTAHYA SERAMIK’TEN MIMARLARA ÖZEL YENI YIL BALOSU

NG Kütahya Seramik’ten Mimarlara Özel Yeni Yıl Balosu

Sektöre yönelik yaptığı yeniliklerle fark yaratan NG Kütahya Seramik, Türkiye’nin önde gelen mimarları ve yapı sektörünün önemli isimleri ile 11-12 Aralık tarihlerinde NG Sapanca Otel’de düzenlediği yılbaşı balosunda bir araya geldi.

Konuklar, yemyeşil bir doğanın ortasına konumlanan Sapanca’da doğa yürüyüşleri, wellness ve spa eşliğinde güzel bir hafta sonu geçirdiler.

12 Aralık Cumartesi gecesi düzenlenen yılbaşı balosunda, Behzat Gerçeker şefliğinde sahne alan Enbe Orkestrası muhteşem performansı ile dinleyicilerden tam not aldı.

NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral, gecede yaptığı açılış konuşmasında “Şirket olarak, farklılıkların ve yeniliklerin peşindeyiz. Dünyada ilk kez NG Kütahya Seramik’te üretilen büyük ebatlı seramiklerimiz ve Red Dot Design Awards’da “Best Of The Best” ödülü kazanan ilk ve tek Türk firması olmamız da bunun en büyük kanıtıdır. Yeni yılın, hepimiz için yeni başarılara imza attığımız bir yıl olmasını dilerim'' dedi.

Erkan Güral'ın konuşmasının ardından, gecenin onur konukları duayen mimarlar Yaşar Marulyalı ve Levent Aksüt’e onur ödülleri takdim edildi. Türk mimarisinin ilerlemesinde önemli görevler üstlenen Yaşar Marulyalı ve Levent Aksüt, 62 yıldır başarı ile mimarlık mesleğini sürdürüyor.