NE ARAMIŞTINIZ?

NG KÜTAHYA SERAMİK, 2018 KREASYONUNU ANTALYA'DA TANITTI

NG Kütahya Seramik, 2018 kreasyonunu Antalya’da tanıttı. Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral, Çin’e seramik ihraç ederek bir ilki gerçekleştirdiklerinin altını çizdi.

Yatırımlarıyla Antalya’ya önemli katkılar sağlayan NG Kütahya Seramik, 3000 m2’lik showroomunda, 2018 kreasyonunu bayilerle buluşturdu. NG Kütahya Seramik’in Antalya’da gerçekleşen lansman davetine bayilerin yanı sıra çok sayıda konuk katıldı.

NG Kütahya Seramik: İlklerin ve Yeniliklerin Mimarı

Seramik sektörüne kazandırdığı ilkler ve yenilikler ile bilinen NG Kütahya Seramik, Plazma Delux serisi, Technoplus ve dijital frit uygulamasıyla üretilen üstün teknolojiye sahip ürün koleksiyonları ile davetlilerin beğenisini topladı.

Tanıtım davetinde konuşma yapan NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral: ‘’Saygıdeğer hanımefendiler ve beyefendiler, Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonumuzun değerli yönetim kurulu üyeleri öncelikle belirtmek istiyorum ki, bugün, burada sizlerle olmaktan mutluluk duyuyorum. Davetimize katıldığınız için ayrıca hepinize teşekkür ediyorum.  NG Kütahya Seramik’i yıllardır biliyorsunuz, bizim arzumuz daima yaptığımız işle sektörümüzde fark yaratmak. Bunu yaparken de asla kendimizi taklit etme düşüncesi içerisine girmiyoruz.  Yatırım maliyeti yüksek, tecrübe ve bilgi gerektiren üretim faaliyeti gerçekleştiriyoruz. Türkiye ve dünya seramik sektörüne kazandırdığımız yenilikler ile çok önemli başarılara imzaatıyoruz. Yüksek teknolojiyle üretilen inovatif ürünlerimizi sadece Türkiye’de değil, birçok ülkeye ihraç ediyoruz. Bu işin doğduğu topraklar olan Çin’e ihracat yapıyoruz. Bunu gerçekleştiren ilk ve tek seramik firmasıyız.’’ dedi.