NE ARAMIŞTINIZ?

NG KÜTAHYA SERAMİK 212. MAĞAZASINI HATAY'DA AÇTI

NG Kütahya Seramik 212. Mağazasını Hatay’da Açtı

Vizyoner bir yaklaşım ile trendleri belirleyen NG Kütahya Seramik, büyümeye devam ediyor. Türkiye’nin en yaygın mağaza ağına sahip olan NG Kütahya Seramik 212. mağazasını Hatay’da hizmete açtı. Açılışa, Hatay Valisi Erdal Ata, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Hatay Antakya Kaymakamı Eflatun Can Tortop, Hatay Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Hatay Defne Belediye Başkanı İbrahim Yaman ve NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral ile çok sayıda değerli davetli katıldı.

Açılışta konuşma yapan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, ''Böyle güzel iş yerleri açıldığı zaman çok mutlu oluyoruz. İstihdama ve ticarete katkı sağlanıyor. Güzel bir açılış, kaliteli ve dünyaya mal olmuş bir ürün... Tüm NG Kütahya Seramik ailesine hayırlı uğurlu olsun,'' dedi. ATSO Başkanı Hikmet Çinçin ise ''NG Kütahya Seramik, Türkiye'nin en önemli markası hem cari açığımıza hem istihdama katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz'' dedi.

Türkiye'de en fazla yatırım yapan firmalardan biri olduklarını dile getiren NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral; "Hatay ekonomisine dolayısıyla ülkemizin ekonomisine katkı sağlıyor olabilmek bizim için büyük mutluluk. Türkiye ekonomisini geliştireceksek farklı pencerelerden bakıp katma değer üretebileceğimiz çalışmalara imza atmak lazım.''dedi.

İnovatif Ebatlara, İhtişamlı Mağaza

NG Kütahya Seramik Hatay iş ortağı Asgün Seramik’in yeni mağazası 1200 metrekare kapalı alanında, 60x120 cm, 60x160 cm, 120x120 cm ve dünyada ilk ve tek olan 120x240 cm büyüklüklerindeki NG Kütahya Seramik’in inovatif koleksiyonlarına ev sahipliği yapıyor.

Modern çizgileri tasarımın incelikleri ile harmanlayan NG Kütahya Seramik’in yeni mağazası, Hatay’ın en büyük ve en modern seramik showroomu olma özelliğine sahip.