NE ARAMIŞTINIZ?

NG KÜTAHYA SERAMİK 220. MAĞAZASINI İSTANBUL’DA AÇTI

En modern teknolojide çalışan toplam yedi fabrikada binlerce desen, renk ve yüzlerce farklı ebattaki ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunan NG Kütahya Seramik, 220. mağazası Seramikev’in açılışını İstanbul, Avcılar’da gerçekleştirdi.  Açılış törenine Avcılar Kaymakamı Hulusi Doğan, NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral, NG Kütahya Seramik Genel Müdür Yardımcısı Ali Abacı ve Avcılar iş ortağı Tuğrul Sarısoy katıldı.

Mağazanın açılış töreninde konuşma yapan Erkan Güral: ’’220. mağazamızı açmaktan gerçekten onur ve gurur duyuyoruz. Amacımız mağaza sayısını arttırmak. Çünkü böyle mekânlarda tüketicilerimize daha iyi hizmet verebilmenin gayreti içerisindeyiz. Günümüz çağına uygun bu tür mağazaların sayısının artırılması sadece bu sektörde değil, ekonominin güçlenmesine eşdeğer olarak tüm sektörlerde sağlanmalı. Bizim yaptığımız seramikler günümüz standartlarının ve alışılagelmiş ebatların dışında seramikler. Bu seramiklerin sergilenebilmesi için böyle mağazalara ihtiyaç var. Türkiye’de sadece Kütahya Seramik tarafından üretilen ebatlarımız var. Yine gurur ve mutlulukla söylemek isterim ki bu ebatları seramiğin doğduğu yer olan Çin’e ihraç eden ilk ve tek seramik markasıyız. Seramiğin merkezi olarak kabul edilen İtalya’ya, İspanya’ya seramik ihracatı gerçekleştiren bir markayız. Tabii, bunların olabilmesi için inovatif ürünlerin teknolojiyle birleşerek ürün gamlarımıza girmesi gerekiyor.’’ dedi.

NG Kütahya Seramik’e teşekkürlerini sunan Kaymakam Hulusi Doğan, ’’NG Kütahya Seramik Türkiye ve dünyada uluslararası güzel bir marka. Bizim ülke olarak en büyük sorunumuz üretmek değil, ürettiğimizi markalaştırmak. NG Kütahya Seramik, bu işi başarmış çok kaliteli bir dünya markasıdır.’’ dedi.

NG Kütahya Seramik Avcılar iş ortağı Tuğrul Sarısoy açılış konuşmasında şunları dile getirdi: ‘’Mağazalarımız sektörün ileri gelen projelerinde ve perakende mağazacılıkta markalaşma yolunda ilerlemeyi hedeflemektedir. Bu amaçla Türkiye’nin ileri gelen kuruluşlarından birini mağazalarımızın markası yaparak ilk adımı birlikte atmanın heyecanını yaşıyoruz. Sektöre ilk girdiğim andan beri şahsıma olan güveninden ve olumlu yönlendirmelerinden dolayı NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Erkan Güral Bey’e çok teşekkür ediyorum.’’

Farklı ve yenilikçi konseptiyle dikkat çeken NG Kütahya Seramik’in yeni mağazasının açılışı renkli görüntülere sahne oldu.  Açılış organizasyonlarında da kusursuzluğunu ön plana çıkaran NG Kütahya Seramik’in Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral ve değerli eşi Yelda Güral konukların eşliğinde pasta kestiler. Ardından dans gösterisi ve canlı müzik performansıyla davetliler keyifli anlar yaşadı.