NE ARAMIŞTINIZ?

NG KÜTAHYA SERAMİK 223. MAĞAZASINI ÇANAKKALE’DE AÇTI

Seramik sektöründe Türkiye’nin en yaygın bayi ağına sahip markası NG Kütahya Seramik, Çanakkale’deki yeni mağazasını; bölgesinin öncü firmalarından olan iş ortağı Uğur Yapı ile birlikte, 7 Mayıs tarihinde düzenlenen kokteyl ile hizmete açtı.

Mağazanın açılış törenine; NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral, KYK Yönetim Kurulu Başkanı Onur Sürmeli, NG Kütahya Seramik Genel Müdürü Ali Abacı, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Kepez Belediye Başkanı Ömer Faruk Mutan, Uğur Yapı’nın sahibi Uğur Yavaşoğlu, siyasi parti yönetim ve üyeleri, iş insanları, STK temsilcileri, vatandaşlar katıldı.

’’KÜTAHYA’NIN ÇANAKKALE’DEKİ KALESİ’’

NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral, açılış konuşmasında; “Çanakkale benim için birkaç yönüyle çok özel. Büyük dedem Çanakkale şehidi Kütahyalı Ethemoğlu Ahmet Efendi ve silah arkadaşlarını saygı ile anmak istiyorum. Bu güzel ülkede bizim yaşamamıza vesile oldular. Çanakkale coğrafi bölge güzellikleri ve değerleri ile yurt içi ve yurt dışından beğeni gören bir şehir. Belediye başkanları ve iş dünyası buna katkı sağlıyor. Bu güzelliklere bizim de katkı sağlamamız lazım. Biz de bu anlamda burada 223. mağazamızı açıyoruz. Böyle güzel bir şehre kale gibi bir mağaza yapmak gerekirdi. Bu da Kütahya’nın Çanakkale’deki kalesi olmuş. Bizim işimiz yapılanları tekrar etmemek ve sektörde yapılmayanları keşfetmek” dedi.

“SERAMİK KENTİNDE SERAMİK MAĞAZASI ÖRNEK OLACAK”

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, açılışta yaptığı konuşmada; “Güral ve Yavaşoğlu ailelerine teşekkür ediyorum, Çanakkale’nin girişinde kentin güzelliğine güzellik kattılar. Güral ailesi zaten çok titiz. Uğur Yavaşoğlu, Bayramiçli hemşehrim. Onlar da bu titizliği göstermişler ve bu binayı Çanakkale’mize kazandırdılar. Çanakkale gibi bir seramik kentinde yeni bir seramik mağazasının açılması örnek olacaktır. Kutluyorum ve böyle bir dönemde bu büyük yatırımı yaptıkları için de ayrıca tebrik ediyorum” dedi.

İNOVATİF KOLEKSİYONLARA İHTİŞAMLI MAĞAZA

NG Kütahya Seramik Çanakkale iş ortağı Uğur Yapı’nın görkemli mağazası toplamda 1900 m2’den oluşuyor. Mağazanın içerisinde mutfak, oturma alanları ve banyo konseptlerinden oluşan çok sayıda mekân seçeneği bulunuyor. Aynı zamanda NG Kütahya Seramik dış cephe sistemlerini anlatan özel bir alanda yer alıyor.

NG Kütahya Seramik’in inovatif koleksiyonlarına ev sahipliği yapan ve modern mimarisiyle dikkat çeken mağaza, farklı yaşam alanlarının sergilendiği mekân tasarımları, seramik modasının en yeni trendleri, müşterilerinin konforu düşünülerek yaratılmış özel alanları ile ziyaretçilere rahat ve keyifli bir alışveriş ortamı sağlıyor.