NE ARAMIŞTINIZ?

NG KÜTAHYA SERAMİK 30. YILINI İŞ ORTAKLARIYLA KUTLADI

Türkiye çapında sahip olduğu en yaygın mağaza ağı ile sektörün lideri konumunda olan NG Kütahya Seramik’in gelenekselleşen “Yükselen Değerler Toplantısı” 8-11 Aralık 2019 tarihleri arasında NG Afyon’da unutulmaz anlara sahne oldu.

NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral, toplantının açılış konuşmasında şu ifadelere yer verdi: ‘‘1 yıl aradan sonra bugün burada sizlerle beraber olmanın mutluluğunu, heyecanını ve onurunu yaşıyorum. Yurdumuzun çok uzak yerlerinden buraya geldiniz ve bizleri yalnız bırakmadınız. Bugün aramızda Gürcistan, Özbekistan, Azerbaycan, Katar, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, İsrail, Fas, Irak, İngiltere ve İspanya’dan gelen misafirlerimiz de var. Yurt içinden ve yurt dışından gelen tüm dostlarımıza şahsım, ailem, ekip arkadaşlarım adına hoş geldiniz diyorum. Bu sene birlikte 30. senemizi kutluyoruz. 30 yıldır bu yolculuğumuzda bizimle birlikte yürüyen, yaşadığımız güzellikleri bizimle paylaşan, bizimle bu yolculuğa başlayan ve bu yolda yürüyen çalışma arkadaşlarım ve iş ortaklarım var. 30 yıl bir ömrün uzun bir parçası. Bugünlere gelmek hiç kolay olmadı. Ne yaptıysak sizlerle beraber yaptık. Bu yolculuğun yol haritasını sizlerle beraber belirledik. Bugün 500 kişilik güzel bir aileyle burada buluşabiliyorsak, nedeni hepimizin karşılıklı hoş görüsü, sevgisi, nezaketi, içtenliği ve samimiyetidir.’’

ERKAN GÜRAL: 30 YIL BİZLERE SORUMLULUK VERİYOR

NG Kütahya Seramik’in bu sene 30. yılını kutladığını belirten Erkan Güral: ‘‘30. yılı anlamlı yapan yaşanmışlıklardır. Birçok anı ve mutluluk biriktirerek bugüne geldik. İşlerimizi planlarken eşlerimizden ve çocuklarımızdan fedakârlık ettiğimiz, kendi sosyal yaşantımızdan ödün verdiğimiz günler oldu. Bunlar, bundan sonrada olacak ve olması da gerekiyor. Çünkü başarının temelinde çalışmak var. Çalışmak, planlı yürümek, stratejik kararlar almak ve geleceği vizyon olarak görebilmek. 30 yıl bizlere sorumluluk veriyor. Önümüzdeki yılların hazırlıklarını geçmişten gelen tecrübelerimizle birlikte planlayabilme sorumluluğunu veriyor. Dolayısıyla bu sorumluluk içerisinde yeni senelerde, güzel işlere beraberce imza atma yükümlülüğümüz ve sorumluluğumuz var’’ dedi. Güral, açılış konuşmasının ardından Türk ve dünya seramik sektöründeki gelişmeler hakkında iş ortaklarını bilgilendirdi.

TÜRK TURİZMİNE DEV YATIRIMLAR

Yükselen Değerler konuşmasında NG Hotels’in yeni yatırımlarından bahseden Erkan Güral: ‘‘Antalya Göynük’te iki yeni otel yatırımımız bulunuyor. NG Sapanca’nın yanına aynı konsept ve büyüklükte 2020 senesinin ilk çeyreğinde yeni bir otel açacağız. Kongre turizmine hitap edecek olan İstanbul Marriott West projemiz 2021 yılında hizmete girecek. Yine Bodrum ve Kapadokya’da yatırım bölgelerimiz içerisinde yer alıyor. NG ailesi olarak, 6 yeni otelimizi Türk turizminin hizmetine sunmak istiyoruz’’ dedi.

NG DIGI+ KONUKLARA TANITILDI

Yükselen Değerler Toplantısında NG Kütahya Seramik’in dijital yenilikleri de tanıtıldı. Markanın, NG Digi+ adını verdiği ‘‘Yeni Nesil Dijital Deneyim Merkezi’’ katılımcılardan tam not aldı. 240 cm x 480 cm’lik üzerinde yürünebilen interaktif zemin görüntüleme sistemiyle birebir ölçekli dijital ürün deneyimini yaşayan konuklar, uygulama sayesinde ürünleri üç boyutlu bir şekilde inceleyerek, yüzey dokularını en gerçekçi şekliyle deneyimlediler.

Yükselen Değerler Toplantısının sonunda ise NG Kütahya Seramik Yurt İçi ve Yurt Dışı Satın Alma Müdürü Mehmet Klavuz ve Can Yükselen ‘‘Yalın Üretim ve Dijital Dönüşüm Yolculuğu’’ adlı sunumu gerçekleştirdiler.

BOL ÖDÜLLÜ GALA GECESİ

Yükselen Değerler gala gecesinde NG ailesinin minikleri kalplere dokunan bir gösteri sundu. ‘‘Bir resim yap çocuğum’’ adlı şiir eşliğinde Atatürk’ün portresini oluşturan çocuklar misafirleri duygulandırdı. Ardından ihracat özel ödülleri başta olmak üzere konsept mağaza, 2019 yılı en yüksek ciro ve 10, 15, 30. yılını dolduran iş ortaklarına ödülleri teslim edildi.

Türkiye ciro 3.’sü İzmir iş ortağı Ali Ağa Mete Yapı, Türkiye ciro 2.’si Ankara iş ortağı Balsera Yapı ve Türkiye ciro 1.’si Antalya iş ortağı Opal Yapı’ya ödülleri NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral tarafından takdim edildi.Gecede, NG Kütahya Seramik’in 30. yılına özel olarak hazırlanan ve belki de dünyada ilk kez seramik paleti görünümünde tasarlanan pasta konuklarla birlikte kesildi. Bol ödüllü ve eğlenceli gala gecesinin sonunda, sanatçı Altay’ın muhteşem yorumuyla konuklar müzik ziyafeti yaşadılar.