NE ARAMIŞTINIZ?

NG KÜTAHYA SERAMİK İSPANYA’DA İNOVASYON RÜZGÂRI ESTİRDİ!

Dünya seramik sektörünün öncü markalarından NG Kütahya Seramik, yeni nesil tasarımları, inovatif ebatlı ürünleri ve fark yaratan stant tasarımıyla 3-7 Şubat tarihleri arasında İspanya'nın Valensiya şehrindeki Cevisama Fuarı’na katıldı.

NG Kütahya Seramik; 120x240 cm, 30x240 cm, 120x120 cm, 60x120 cm, 30x120 cm, 18x118 cm ve 80x80 cm ebatlarındaki serilerini dünyanın en önemli seramik fuarlarından biri olan Cevisama’da sergiledi. Kristal tekniği ile ürettiği ve mermer dokulu koleksiyonları arasında yer alan; 60x120 cm ebadındaki Mitos Kristal, Verde, Paradiso, 120x240 cm ebadındaki Black Calacatta, Nox, Novella, Marfa ve 120x120 cm Emperador’u ilk kez sektör profesyonellerinin beğenisine sundu.

Benzersiz koleksiyonlarıyla seramik sektörüne yön veren marka, ‘‘NG Performa20’’ serisi, ‘‘New Generation’’ koleksiyonu, ürün çeşitliliğiyle dikkat çeken ‘‘NG Spain’’ markası ve 120x240 cm ebadındaki tropikal yaprak desenli seramiklerin yer aldığı ‘‘Garden’’ bölümüyle fark yarattı. NG Kütahya Seramik, pastel tonların yanı sıra yeşilin de hâkim olduğu canlı mekânlardan oluşan 360 m²’lik stant alanında konuklarını ağırladı.

New Generation Fark Yarattı

NG Kütahya Seramik, yeni nesil antislip karoları ile Cevisama’da inovasyonu gözler önüne serdi. New Generation koleksiyonunun en iddialı ürünlerinden 60x60 cm ebadındaki Infinity; pürüzsüz ve yumuşak yüzeyi, fark yaratan doku seçenekleri ile yaşam alanlarında konforu ve mükemmeli yaşatıyor. NG Kütahya Seramik, kaymazlık değerleri (R9,R10,R11,) değişse dahi renkleri ve dokuları aynı kalan karoları istenilen kalınlıkta üretebiliyor. Yeni koleksiyon, uzun ömürlü ve kolay temizlenen yapısı, kusursuz özellikleri ve görünümüyle trendleri belirliyor.

NG DİGİ+ İlk Kez Cevisama’da

 ‘‘Yeni Nesil Dijital Deneyim Merkezi’’ ile seramik sektöründe bir ilke imza atan NG Kütahya Seramik, 240 cm x 480 cm’lik üzerinde yürünebilen interaktif zemin görüntüleme sistemiyle birebir ölçekli dijital ürün deneyimini Cevisama’daki ziyaretçilerine yaşattı. Uygulama sayesinde ürünler üç boyutlu bir şekilde incelenerek, yüzey dokuları en gerçekçi şekliyle deneyimlendi.