NE ARAMIŞTINIZ?

NG KÜTAHYA SERAMİK KÖRFEZİN EN BÜYÜK SERAMİK MAĞAZASINI AÇTI

Türkiye çapında sahip olduğu en yaygın mağaza ağı ile sektörün lideri konumunda olan NG Kütahya Seramik, 217. mağazasını Balıkesir- Edremit'te hizmete açtı.

Mağazanın açılış törenine  Ak Parti MKYK Üyesi Balıkesir Milletvekili Ali Aydınlıoğlu, Edremit Kaymakam Vekili Ahmet Türköz, Burhaniye Kaymakamı Hüseyin Öner, Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Burhaniye Cumhuriyet Başsavcısı Hüseyin Tuncel, Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral, Mertaş Group’un sahibi Mehmet Ertaş, iş adamları, siyasi parti temsilcileri ve basın mensupları katıldı.

Açılışta konuşma yapan iş adamı Mehmet Ertaş: “24 yıl önce 18 metrekare bir dükkânda bu yolculuğa çıktık. İçinde yaşadığımız topluma faydalı olmak, ülkemizi daha ileriye taşıyacak çalışmalar yapmak, birlikte üretmek, birlikte kazanmak, birlikte büyümek ve büyütmek amacıyla, umutsuzluğa kapılmadan çalıştık ve Edremit Körfezi’nde, inşaat sektörü dâhilinde çok önemli projelere imza attık. Bugün körfezin, 2 bin 300 metrekare olan en büyük seramik mağazasını Edremit’te açabilmenin gururunu yaşıyoruz ”dedi.  Türkiye çapında sahip olduğu en yaygın mağaza ağı ile sektörün lideri konumunda olan NG Kütahya Seramik'in Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral, açılış konuşmasında sözlerini şöyle ifade etti: ''Mağazanın içerisinde bulunan ürünlerin çoğu Türkiye'de ilk ve tek, Avrupa'da sayılı firmalar tarafından üretiliyor. Yine içeride satışı yapılan bu ürünler Çin'e,  İspanya'ya ve İtalya'ya ihraç ediliyor. Türkiye'den Çin'e seramik ihracatı yapan ilk ve tek firma olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ülkemiz çok gelişiyor, tüketim alışkanlıkları farklılaştı. Herkes haklı olarak en iyisine en uygun fiyatla sahip olmak istiyor. Bizde bu yolun takipçisi olarak en iyisini yapıp, en uygun fiyatla tüketiciye sunma amacındayız.''   

Erkan Güral'ın ardından Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, açılış konuşmasında Güral ailesine Edremit'te gelip geçici değil kalıcı yatırımlar yaptığı için teşekkürlerini sundu.  Konuşmaların ardından açılış kurdelesi  kesilen NG Kütahya Seramik mağazası, davetliler tarafından büyük bir ilgiyle gezildi.