NE ARAMIŞTINIZ?

NG KÜTAHYA SERAMİK LAS VEGAS’TA GÖVDE GÖSTERİSİ YAPTI

NG Kütahya Seramik, Las Vegas’ta düzenlenen Coverings Fuarı’nda tüketici ve profesyonellerin değişen ihtiyaçlarına yönelik geliştirdiği yenilikçi koleksiyonlarıyla Amerika pazarındaki yerini sağlamlaştırdı. Dünyanın ve Amerika’nın en prestijli seramik fuarları arasında yer alan Coverings’te dünya seramik sektörünün devleri arasında Türkiye’yi temsil eden NG Kütahya Seramik’in fuar standı, Amerikan ziyaretçiler başta olmak üzere tüm dünyadan katılımcıların büyük beğenisini kazandı. Ahşap, doğal taş, mermer ve cement dokulu koleksiyonlar ve 120x240 cm, 120x120 cm, 60x120, 80x80 cm ebatların öne çıktığı standında üretim ve tasarımda sınırları aşan yaklaşımını sergiledi. Dünyanın farklı bölgelerindeki nadir ve değerli taşlardan ilham alarak geliştirdiği büyük ebatlı Bookmatch koleksiyonu ile de fuarın gözdesi oldu.

NG Kütahya Seramik, 30’u aşkın ülkeden seçkin markaları 5- 8 Nisan tarihlerinde Las Vegas’ta buluşturan Coverings Fuarı’nda, 72 ülkedeki satış ağıyla Türkiye’yi başarılı bir şekilde temsil etmenin gururunu yaşadı. Fuarda doğadan ilham alarak tasarladığı büyük ebatlı koleksiyonlarını ve yaşam alanlarına kazandırdığı yenilikleri gözler önüne seren şirket, Amerika’da faaliyet gösteren seramik devleriyle görüşmeler yaptı. Daha önce denenmemiş renk alternatiflerine sahip 2022 koleksiyonuyla yaşam alanlarında başlattığı yeni trendler fuarın gündemi oldu.

Coverings Fuarı’nda “Bookmatch” rüzgarı estirdi

NG Kütahya Seramik, birbirini uyum içinde takip eden kreatif desenler ile mekânlara hareketlilik ve sıra dışı bir şıklık kazandırdığı Bookmatch koleksiyonuyla fuarda tasarım rüzgarı estirdi. Bookmatch koleksiyonunun en iddialı tasarımlarından biri olan Savana, siyah ile beyazın muhteşem dansını sunuyor. Okyanus mavisi rengiyle mekânlarda göz alıcı bir etki bırakan “Pasifik’’, 120x240 cm ebadıyla fark yaratan “Comet”, parlak ve canlı mermer dokusundan meydana gelen “Fusion” serileri ise fuarın başyapıtları arasında yer alıyor.