NE ARAMIŞTINIZ?

NG KÜTAHYA SERAMİK TÜRKİYE'NİN HER YERİNDE

Seramik sektörüne getirdiği yenilikler ile sektörde farklılık yaratan NG Kütahya Seramik, 216'ncı şubesini Kars'ta hizmete açtı.

Açılış törenine, Kars Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta, NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral ve çok sayıda davetli katıldı. NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral, açılış konuşmasında: ''Mağazanın içerisinde gördüğünüz ürünler;  İtalya, İspanya ve Çin mağazamızdaki ürünlerle aynı. Demek ki, uzakta ya da yakında olmak önemli değil. Önemli olan bu vizyonel bakış açısına sahip olmak, işimizi aşkla yapmak ve işimizi sevmek. Bunlar işin püf noktaları değil, olmazsa olmaz noktalarıdır. Ticarette artık hiçbir şey saklı değil, işin sırrı da yok, ne yapıyorsanız en iyisini yapma gayretinde olacaksınız. Herkesin yaptığını yapar, herkesin gittiği yoldan giderseniz sonuç bellidir. Farklı bakış açısıyla, vizyonel duruşla kimsenin yapmadığı şeyleri yaparsanız, hem yaptığınız işten keyif alır hem de kârınızı arttırırsınız'' dedi. Ardından Kars Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta, ''Bugün burada ülkemizin gurur kaynağı olan NG Kütahya Seramik'in, Kars'ta 216'ncı şubesini açması demek, Kars'ta inşaat alanında büyük gelişme olduğu anlamına gelir. NG Kütahya Seramik olarak katkıda bulunduğunuz için şahsım ve Karslı hemşerilerim adına teşekkür ediyorum'' ifadelerini kullandı. 

Kars'ın en büyük seramik showroomu ve konsept mağazası olan NG Kütahya Seramik'in Kars'taki iş ortağı Şentürk Yapı'nın açılış kurdelesi, Kars Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta, NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral, NG Kütahya Seramik Bölge Müdürü ve Şentürk Yapı firmasının yetkilileri tarafından  kesildi.