NE ARAMIŞTINIZ?

NG KÜTAHYA SERAMİK’E COMMUNICATOR AWARDS’TAN "MÜKEMMELLİK" ÖDÜLÜ

NG Kütahya Seramik, pazarlama ve iletişim alanlarındaki dünyanın en prestijli ödül programlarından biri olan Communicator Awards’tan “Mükemmellik” ödülüne layık görüldü.

Şirket faaliyetlerinin her aşamasında olduğu gibi, yenilikçi bakış açısıyla yola çıkarak tasarladığı web sitesi ile  NG Kütahya Seramik, dünyanın en prestijli ödüllerini kazanmayı sürdürüyor. 

Geçtiğimiz nisan ayında uluslararası alanda en prestijli web ödüllerinden The Horizon Interactive Awards’ın ‘‘Gold Winner’’ ödülünü alan şirket, The Academy of Interactive and Visual Arts (AIVA) tarafından 24 yıldır düzenlenen Communicator Awards’ın ‘’Üretim’’ kategorisinde kazandığı "Mükemmellik" ödülüyle başarısını bir kez daha kanıtladı. 

Kusursuz ve zengin tasarımı ile interaktif deneyim sunan NG Kütahya Seramik’in web sitesi, binlerce başvuru arasından dünya çapında bir ödülü daha kazanarak farkını ortaya koydu.

En iyisini yapıp, farklı olanı başarıyor

NG Kütahya Seramik, Uniq İstanbul’da düzenlenen geleneksel Altın Örümcek Web Ödülleri’nde; Üretim ve Sanayi kategorisinde "Birincilik", Perakendecilik ve Mağazacılık kategorisinde "İkincilik" ve "Halkın Favorisi" ödüllerinin de sahibi olmuştu. Vizyoner bakış açısı ile sektöründe öncü olan markanın kazandığı başarılar, ‘’en iyisini yapmak” ve ‘’farklı olanı başarmak’’ felsefesinde yatıyor. NG Kütahya Seramik’in yenilikçi ve fark yaratan web sitesi tasarımında, ajans MediaClick’in imzası bulunuyor.