NE ARAMIŞTINIZ?

NG KÜTAHYA SERAMİK’İN 229. MAĞAZASINA FETHİYE’DE GÖRKEMLİ AÇILIŞ

Türkiye çapında sahip olduğu en yaygın mağaza ağı ile sektörün lideri konumunda olan NG Kütahya Seramik, 229. mağazasını Fethiye’de hizmete açtı. Mağazanın açılış törenine; Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner, FTSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı, NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral, CHP Fethiye Belediye Başkan adayı Alim Karaca,  belediye meclis üyeleri, siyasi partiler, sivil toplum kuruluşları ve inşaat sektörünün temsilcileri ile davetliler katıldı.

YENİ MAĞAZA BÖLGESİNE DEĞER KATACAK

Yoğun katılımın olduğu açılış töreninde NG Kütahya Seramik’in iş ortağı Fethiye Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kaşlı, NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral ve FTSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı ile Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner konuşma yaptı.

Ali Kaşlı açılış konuşmasında, "2006 yılında kurulan şirketimiz, 2007 yılında NG Kütahya Seramik ile iş ortaklığına başladı. 2007 yılında 85 m² olan mağazamızı, bugün açılışını gerçekleştirdiğimiz mağazamız ile 1200 metrekareye çıkardık. Yeni mağazamız ile Fethiye'mize ve bölgemize daha kaliteli bir hizmet vereceğiz.’’ dedi

FTSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı açılış konuşmasında şu sözlere yer verdi: ‘‘Fethiye'mize yakışan böyle güzel bir mağazayı ilçemize ve bölgemize kazandırdığı için değerli arkadaşımız Ali Kaşlı'ya çok teşekkür ediyorum. Hayırlı ve uğurlu olsun başarılar diliyorum.’’

Fethiye kaymakamı Muzaffer Şahiner'de konuşmasında "Güçlü bir ülkenin yolu güçlü bir iş dünyasından geçmektedir. Yatırım yaparak ülkemiz ekonomisine katma değer kazandıran, istihdama katkı sağlayan Ali Kaşlı'ya çok teşekkür ediyoruz, hayırlı ve uğurlu olsun.’’ açıklamasında bulundu.

ÜLKE EKONOMİSİNE KATKI SAĞLAYAN BİR DÜNYA MARKASI

NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral konuşmasında, "Doğasıyla, kültürüyle ve tüm güzellikleri ile turizmin göz bebeği olan Fethiye'ye böyle güzel bir mağaza açarak büyük bir değer vermekten dolayı çok mutluyuz. NG Kütahya Seramik, ülkemiz ekonomisine katkı sağlamaya devam ediyor. Hiç durmadan çalışarak ülke ekonomisine yeni yatırımlar kazandıran ay yıldızlı bir dünya markasıyız. Birbirinden yenilikçi ürünlerimizin en güzel bir şekilde sergilendiği bu mağazamız, Fethiye'mize ve ülkemize hayırlı ve uğurlu olsun." ifadelerine yer verdi.

Konuşmaların ardından Fethiye Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kaşlı'ya sürpriz yapılarak doğum günü pastası kesildi. Açılış töreni eğlenceli ve unutulmaz anlara sahne oldu.