NE ARAMIŞTINIZ?

NG KÜTAHYA SERAMİK’İN YENİ KREASYONU DİYARBAKIR‘DA GÖZ DOLDURDU

Dünya seramik pazarında yenilikleri, benzersiz tasarımları ve ödülleriyle tanınan NG Kütahya Seramik, yepyeni koleksiyonlarını Diyarbakır’da iç mimarlara, mimarlara, müteahhitlere ve iş ortaklarına tanıttı.

Türkiye’de ilk kez NG Kütahya Seramik fabrikalarında üretilen 120x240 cm, 80x240 cm, 120x120 cm, 80x180 cm ölçülerindeki inovatif koleksiyonlar ve yüksek teknolojiye sahip seramikler konukların beğenisini topladı.

’’SERAMİK MODANIN BÜTÜNLEYİCİ BİR TEMSİLCİSİ’’

Diyarbakır showroomunda düzenlenen kokteylde konuşma yapan NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral: ‘‘Çok kıymetli dostlarım, sektörümüzün değerli temsilcileri böyle bir günde bizleri yalnız bırakmayıp, davetimize katıldığınız için hepinize teşekkürlerimi sunuyorum.  Güneydoğu Anadolu Bölgesi bizim için son derece önemli bir bölge. Benim burada çok kıymetli dostlarım ve arkadaşlarım var. Ne zaman Kütahya’dan çıkıp gelsem bu sıcak dostluğu ve muhabbeti her seferinde gördüm. Ülkemiz ve bölgemiz gelişiyor. Memleketimizin barış ve huzur sürecini desteklememizin, ülke ekonomisine yansıması için hepimizin çok ama çok çalışması gerektiğini tabi ki  biliyoruz. Hep beraber çalışmak zorundayız. Bizim amacımız sizlerin özen ve sevgi gösterdiğiniz projelerinize, farklı dokunuşlar ile katkı sağlamak. Her bir projeniz sizler için çok özel. Seramikte ve diğer ürünlerde bildiğimiz standartlardan uzaklaşmanın tam zamanı olduğunu düşünüyoruz. Çünkü farklı işler ortaya koyan firmalar veya meslektaşlarım kendi farklılıklarını hissettirerek, bu keyfi yaşayabilirler. Seramik ürün grupları model olarak tasarladığınız tasarımlarınızın içerisinde bir kaplama malzemesi olarak değil, modanın bütünleyici bir temsilcisi olarak projelerinizde yer alıyor.’’ ifadelerini kullandı.