NE ARAMIŞTINIZ?

NG KÜTAHYA SERAMİK’İN YENİ NESİL TASARIMLARI VE UYGULAMALARI FARK YARATTI

NG Kütahya Seramik, İtalya’nın Bologna kentinde düzenlenen dünyanın en büyük uluslararası seramik fuarı Cersaie’de, yeni nesil tasarımlarıyla ve NG Digi+ uygulamasıyla dikkatleri üzerine çekti.

Dünya seramik sektörünün öncü markalarından NG Kütahya Seramik, yeni nesil tasarımları, inovatif ebatlı ürünleri ve fark yaratan stant tasarımıyla 23-27 Eylül tarihleri arasında Cersaie Fuarı’na katıldı. Lider seramik markası; 120x120 cm ve 60x120 cm ebatlarındaki ürünleri başta olmak üzere 120x240 cm, 30x240 cm, 30x120 cm, 18x118 cm ve 80x80 cm gibi farklı ebatlardaki ürünlerini sergiledi. Yeni ürünleri arasında yer alan 120x120 cm Porfir, Milestone, Faedis ve 60x120 cm Kingstone serilerini sektör profesyonelleriyle buluşturdu. Double Charge granit seramik grubuna ait 60x120 cm ebadındaki Nexus ise fuarın en iddialı serileri arasında öne çıktı. Tecnoplus tekniği ile dünyada bir ilke imza atan markanın üstün teknik özelliklere sahip koleksiyonları Cersaie’de yerini aldı.

NG SPAIN İLK KEZ CERSAIE FUARI’NDA

Azuvi, Cerocuarenta ve Living Ceramics firmalarının; sektöre öncülük eden tasarımları ile NG Kütahya Seramik’in tecrübesinden gücünü alan NG Spain, ilk kez Cersaie’de yer aldı. NG Spain’in 30x75 cm, 30x90 cm, 20x120 cm ve 120x240 cm ebadındaki mermer ile ahşap dokulu serileri akıllarda yer edindi.

NG DIGI+ LANSMANI YAPILDI

NG Kütahya Seramik, NG Digi+ adını verdiği ‘‘Yeni Nesil Dijital Deneyim Merkezi’’ ile seramik sektöründe bir ilke imza attı. NG Digi+ uygulaması; taşınabilir zemin görüntüleme sistemi, yüksek çözünürlükte 3 boyutlu görüntüleme ve döşeme şablon alternatifleri ile kullanıcılara geniş çaplı bir deneyim sundu.

NG Kütahya Seramik, yapay zekâ desteğiyle kontrol edilen ve 240 cm x 480 cm’lik üzerinde yürünebilen interaktif zemin görüntüleme sistemiyle birebir ölçekli dijital ürün deneyimini ilk kez Cersaie Fuarı’ndaki ziyaretçilerine yaşattı. Uygulama sayesinde ürünler üç boyutlu bir şekilde incelenerek, yüzey dokuları en gerçekçi şekliyle deneyimlendi.

NG DIGI+ İLE DİJİTAL DÖNÜŞÜM BAŞLIYOR

Dijital dönüşüm sürecinde interaktif çalışmalarına son hız devam eden NG Kütahya Seramik, NG Digi+ ile web sayfasında ve mobil uygulamalarında da kullanıcılara ürün seçiminde kolaylık sağlıyor.

Seramiklerdeki rölyef ve geometrik yüzey hareketleri, ışık altındaki yansıma ve parlaklık özellikleri NG Kütahya Seramik’in web sitesinde ve mobil uygulamasında gerçekçi bir simülasyonla sunuluyor. Aynı zamanda mekânların her bir yüzeyinde döşeme şablonunu deneyimleme imkânı bulan ziyaretçiler, ürünleri sanal ortamda uygulayarak kendi zevklerine göre mekânlarını tasarlayabiliyor.

NG Digi+, kullanıcılarına çok gerçekçi sanal bir tasarım aracı sunmasıyla ve interaktif zemin görüntüleme sistemiyle mağazacılık konseptine yeni bir bakış açısı getiriyor.

https://ngdigiplus.com