NE ARAMIŞTINIZ?

NG KÜTAHYA SERAMİK'TEN CERSAIE FUARI'NDA GÖVDE GÖSTERİSİ

NG Kütahya Seramik, İtalya’nın Bologna kentinde düzenlenen dünyanın en büyük uluslararası seramik fuarı Cersaie’ye imzasını attı.   

Dünya seramik sektörünün öncü markalarından NG Kütahya Seramik, 25-29 Eylül tarihleri arasında İtalya’da düzenlenen Cersaie Fuarı’nda; fark yaratan tasarımları, inovatif ebatlı ürünleri ve göz kamaştıran stant tasarımıyla ziyaretçilerin beğenisini topladı. Seramik sektöründe birçok ilke imza atan sektörün lider markalarından NG Kütahya Seramik, Türkiye’de ilk kez üretilen mat üzeri parlak efektleri sunan en yeni ve iddialı koleksiyonları ile dikkatleri üzerine çekti.

Cersaie Fuar’ında, 20x120 cm’den başlayan ahşap desenli ürünlerin yanı sıra 120x240 cm, 120x120 cm, 30x240 cm, 60x120 cm, 60x160 cm ölçülerinde ürünlerini sektör profesyonelleriyle buluşturan NG Kütahya Seramik’in, bookmatch tasarımlı serileri hayranlık uyandırdı. Doğadan ilham alarak tasarladığı inovatif boyutlu koleksiyonlarını, mimari ve estetik dokunuşlar ile donatan ve yüksek teknolojisiyle mermerin, ahşabın, taşın yalın güzelliğini mekânlara yansıtan NG Kütahya Seramik,  yaşam alanlarına kazandırdığı modernliği, doğallığı ve zarafeti bir kez daha gözler önüne serdi.  

NG Kütahya Seramik TECNO+ (Tecnoplus) tekniği ile dünyada bir ilke daha imza attı. Tamamen press öncesi kuru aplikasyon teknolojisi ile üretilen TECNO+ ürünler, sahip oldukları üstün teknik özellikleri ile fark yaratarak trafiği yoğun olan mekânlarda tercih ediliyor. TECNO+ ürünler arasında yer alan Topaz, Moon ve Magnum serileri ziyaretçiler tarafından Cersaie Fuarı’nda büyük ilgiyle karşılandı.