NE ARAMIŞTINIZ?

NG KÜTAHYA SERAMİK'TEN ÇİN'E ÇIKARTMA

NG Kütahya Seramik’ten Çin’e Çıkartma

 

NG Kütahya Seramik, ihracatını yaptığı 120x240 cm inovatif ebatlı seramiklerini partneri BODE Seramik ile ortaklaşa gerçekleştirdiği lansmanla Çin pazarına tanıttı.

8 Nisan 2017 tarihinde Foshan Ceramic City Convention Center'da düzenlenen lansmanda, NG Kütahya Seramik'in 120x240 cm inovatif ebatlarıyla dikkat çeken ürünlerine, seramik sektörünün en iyileri arasında gösterilen Çin'in ilgisi büyüktü. Birçok ülkeye seramik ihraç eden NG Kütahya Seramik'in yeni serileri; Türkiye'nin Çin pazarında bu denli aktif olacağı ilk ürünler olma özelliğinde.

120x240 cm ölçülerindeki özel seriler, BODE firmasının ikinci markası olan HROBO CERAMICS’in 3 katlı showroomunda sergilendi. İş ortakları, mimarlar, iç mimarlar ve sektör profesyonellerinden oluşan ve 500 kişinin katılımıyla gerçekleşen lansmanda, seriler özel olarak hazırlanmış stantlarda yer aldı.

Sırlı porselen yapıya sahip oldukları için iç ve dış mekanlarda kullanılabilen; 120x240 cm ebadındaki Albatros, Bluetta, BluettaDécor, Statutario, Emporio ve Opal Bone serileri lansmanda büyük ilgi gördü. Parlak nano yüzey özelliği taşıyan bu ürünler aynı zamanda aşınmaya dayanıklı olduğundan koridor gibi giriş çıkışı fazla olan zeminler için de oldukça elverişli.