NE ARAMIŞTINIZ?

NG KÜTAHYA SERAMİK’TEN GÖRKEMLİ MARMARİS AÇILIŞI

Seramik sektöründe birçok ilke imza atarak büyümeye devam eden NG Kütahya Seramik, 218'nci mağazasını Marmaris'te açtı.

Marmaris inşaat sektörünün tecrübeli firmalarından Kayanar İnşaat iş ortaklığıyla açılan NG Kütahya Seramik mağazasının açılışına Marmaris Kaymakamı Celalettin Yüksel, CHP İlçe Başkanı Acar Ünlü, NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral, Ege Akdeniz Genç İşadamları Federasyonu (EGAFED) Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Erdaş, Marmaris Genç İşadamları Derneği Başkanı  Meral Tuncel Argül ve birçok davetli katıldı.

Unutulmaz anlara sahne olan açılış programında sırasıyla; Kayanar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Oktay Sunar, NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral ve Marmaris Kaymakamı Celalettin Yüksel konuşma yaptı. Oktay Sunar konuşmasında: ''Seramik sektöründe dünya çapında lider olan NG Kütahya Seramik ile uzun ve başarılı bir iş ortaklığı hedefledik'' dedi. Ardından, farklı bakış açısı ve inovatif fikirleriyle NG Kütahya Seramik'i dünya markasına dönüştüren başarılı iş adamı Erkan Güral, şunları söyledi: "Yıllardır Avrupa'da ve Rusya'da varız. Bizim için önemli olan tereciye tere satmak. Gerek porselen sofra eşyalarının gerek yer ve duvar seramiklerinin doğduğu yer Çin. Tereciye tere satılır mı? Satılır. Biz de gerçekten bundan büyük keyif duymaya başladık. Çin'e Kütahya Seramik ürünlerini gönderdik. Çinli müşterilerin hizmetine sunduk. Bu bizim için bir onur ve artık ticari bir mesele değil. Türk menşeli bir ürünün, markasıyla birlikte dünyanın öbür ucunda kullanılabiliyor ve oradaki rakiplerin içinde yer alabiliyor olması gerçekten çok memnuniyet verici. Orada farklı özel ürünlerimiz olmadan çalışma yapmak çok kolay değil. Biz bu farklılığı çok şükür sağladık, bu farklılık Türkiye’nin en gözde tatil merkezlerinden biri olan Marmaris’te. Marmaris’e ve ülkemize hayırlı olmasını diliyor, mağazanın açılmasında emeği geçen herkese teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum.'' Kaymakam Celalettin Yüksel de konuşmasında, NG Kütahya Seramik'e Marmaris'te güzel bir mağaza açtığı için teşekkürlerini sundu.

Marmaris ilçesinin ilk konsept showroomu olma özelliği taşıyan NG Kütahya Seramik mağazasının açılış kurdelesi, NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral ve protokol üyeleri tarafından kesildi. Davetlilere verilen kokteylden sonra canlı müzik performansı eşliğinde yeni mağaza gezildi.