NE ARAMIŞTINIZ?

THE HORIZON INTERACTIVE AWARDS'TAN, NG KÜTAHYA SERAMİK'E ÖDÜL!

The Horizon Interactive Awards‘tan, NG Kütahya Seramik’e Ödül!

NG Kütahya Seramik, uluslararası alanda en prestijli web ödülleri arasında kabul edilen ve bu yıl 16.’sı düzenlenen The Horizon Interactive Awards’ta "Consumer Information" kategorisinde "Gold Winner" ödülünü kazandı.

Yenilikçi bakış açısı ile tasarlanan NG Kütahya Seramik’in web sitesi, The Horizon Interactive Awards’ta binlerce başvuru arasından, profesyonellerden oluşan jüri tarafından ödüle layık görüldü. Yarışmaya ABD, Avusturalya, Belçika, Kanada, Türkiye, Çin, Tayvan, İspanya, Portekiz, Hindistan başta olmak üzere dünyanın dört bir yanından katılım sağlandı.

NG Kütahya Seramik, geçtiğimiz günlerde Uniq İstanbul’da 16.sı düzenlenen geleneksel Altın Örümcek Web Ödülleri’nde; "Üretim ve Sanayi" kategorisinde birincilik ödülüne, "Perakendecilik ve Mağazacılık" kategorisinde ikincilik ve Halkın Favorisi ödüllerinin de sahibi olmuştu.

Vizyoner bakış açısıyla sektöründe öncü olan markanın kazandığı başarılar, "en iyisini yapmak" ve "farklı olanı başarmak" felsefesinde yatıyor. NG Kütahya Seramik’in yenilikçi ve fark yaratan web sitesi tasarımında ajans MediaClick’in imzası bulunuyor.