NE ARAMIŞTINIZ?

UNİCERA'NIN EN YENİLİKÇİ MARKASI NG KÜTAHYA SERAMİK

Yeniliklerini ve ilklerini sektör profesyonelleriyle buluşturan NG Kütahya Seramik, Türkiye ve dünyada ilk kez üretilen inovatif ebatları ve üstün teknolojiye sahip yeni koleksiyonlarıyla UNICERA’da kendine hayran bıraktı.

27 Şubat - 3 Mart tarihleri arasında düzenlenen fuarda NG Kütahya Seramik, yaşam alanlarına kazandırdığı modernliği ve doğallığı bir kez daha gözler önüne serdi. Mermer, beton, doğal taş, ahşap ve konsept seramiklerin sergilendiği stantta; NG Kütahya Seramik’in üstün teknolojisiyle sektöre kazandırdığı seramikler boy gösterdi.

Özgür Düşünenlere İnovatif Ebatlar

Benzersiz koleksiyonlarıyla seramik sektörüne yön veren NG Kütahya Seramik; farklı ebat ve desenlerdeki yenilikçi tasarımları ile mimarlar, iç mimarlar ve tasarımcılara projelerinde özgürlük sunuyor. Türkiye’de ilk kez NG Kütahya Seramik fabrikalarında üretilen 80x180 cm ve 80x240 cm ebatlarının yanı sıra 60x160 cm, 120x120 cm, 30x240 cm gibi inovatif ebatlardaki seramikler UNICERA Fuarı’nda göz doldurdu.

Her bir ürünü ile birbirinden özel mekânlar yaratan NG Kütahya Seramik, doğanın saf güzelliğini mekânlara taşıyor. Fuarın en iddialı ürünlerinden olan 60x120 cm Regnum, 20x120 cm Masif, 45x90 cm Tropik ve 20x120 cm ebatlarıyla Stella doğal ve farklı yüzey efektleri ile UNICERA Fuarı’nın en beğenilen ürünleri arasında yer aldı.

Teknolojide Sınır Tanımayan Seramik Markası

İlklerin ve yeniliklerin öncüsüNG Kütahya Seramik’in, yeni koleksiyonları UNICERA’da, ziyaretçiler tarafından beğeni topladı. Kullandığı teknolojiyle sınırları aşan NG Kütahya Seramik’in; Plazma Delux serisi, Technoplus ve dijital frit uygulamasıyla ürettiği seramikleri fuarda yer aldı.

Plazma Delux serisi ile yaşam alanlarında benzersiz algılar yaratan NG Kütahya Seramik, 120x240 cm ebatlarına kadar dünya genelinde metal kaplama teknolojisini kullanabilen tek seramik markası. Asit ve baz dayanımı yüksek olan Plazma Delux serisi aynı zaman da kolay temizlenebiliyor.

Dijital frit uygulamasında, dijital baskı makinesi ile yüzeye uygulanan mikron boyutta camsı malzemeler, seramiği derinlik ve estetik açısından zenginleştiriyor. Bu teknoloji, Türkiye’de ilk ve tek olarak NG Kütahya Seramik tarafından uygulanıyor. Dijital frit yöntemiyle ürünlerin çizilmeye karşı dirençleri artıyor ve hem mat hem de parlak, birbirinden farklı yüzey efektleri aynı karoda yer alıyor. Dijital frit uygulamasıyla üretilen NG Kütahya Seramik koleksiyonları, üç boyutlu yüzey efektleriyle doğanın saf güzelliğini mekânlara yansıtıyor. Bu uygulama ile ürünlerin çizilmeye karşı dirençleri de artıyor.

Büyük ebatlı seramiklerde, dünyada ilk kez uygulanan Tecnoplus ile NG Kütahya Seramik bir ilke daha imza attı. Tamamen pres öncesi kuru aplikasyon teknolojisi ile üretilen ürünler, sahip oldukları üstün teknik özellikler ile fark yaratıyor. Seramik üretiminde baskılama presten sonra ve sırlama bantlarında yapılırken, Tecnoplus ile tüm işlemler presten önce gerçekleşiyor. Geleneksel yöntemde sırlı porselen seramikler üretilirken, NG Kütahya Seramik Tecnoplus ile Türkiye’de ilk kez trafiği yoğun olan mekânlarda, AVM’lerde, hastanelerde, otellerde ve gelişen tüm yapılarda kullanılabilen teknik porselen karo üretimi gerçekleştiriyor.

Yenilikçi Stant Tasarımı Fark Yarattı

NG Kütahya Seramik, yalın ve natürel tonların yanı sıra yeşilin de hâkim olduğu canlı mekânlar ve teknik alandan oluşan 1170 m2’lik stant alanında konuklarını ağırladı.Trendleri belirleyen yepyeni NG Kütahya Seramik koleksiyonlarında beyaz rengin şıklığı, ahşabın doğallığı ve inovatif ebatlar ziyaretçilerden tam not aldı.

Seramiği tüm yaşam alanlarına taşıyan NG Kütahya Seramik, porselen duş karosu ile banyolara ideal çözümler sunuyor.

NG Kütahya Seramik standının özel olarak hazırlanan bir bölümünde, NG Residence projesinin tanıtımı da gerçekleştirildi.